השכרת מתנפחים

מחפשים פעילות כיפית ומומלצת לילדים? חשבו על השכרת מתנפחים. ברשותנו מתנפחים מכל הסוגים ולכל הגילאים. מאחר ולא כל אחד מוסמך להפעיל ולעבוד עם מתנפחים, יש לבחור בקפידה את איש המקצוע המתאים. אנו חברים באיגוד הישראלי לאטרקציות

מתקנים מתנפחים למכירה

מודעה שבה כתוב מתנפחים למכירה לפרטיים יכולה מאוד לתעתע משום שרובנו מכירים מתקנים מתנפחים ששייכים לבריכה ולים אז מהי אם כן אותה משמעות למודעה שאומרת מתקנים מתנפחים למכירה לפרטיים. המשמעות היא שיש כאן טרנד חדש שמתאים בעיקר לבעלי בתים פרטיים שיש להם שטח גדול

מתקנים מתנפחים באירועי חברה

חושבים על האפשרות לקיים אירוע חברה לעובדים? מחפשים אטרקציות מתאימות ומשעשעות אשר תוכלו לשלב במהלך האירוע, ולגבש את צוות העובדים בהנאה מרובה? וכבן, תוכלו בקלות רבה למצוא פתרון לאטרקציה באירוע בענף מתקנים מתנפחים. אמנם, נהוג לחשוב כי מתקנים מתנפחים נועדו בעיקר לילדים ובני נוער, אך אם תמשיכו לקרוא את המאמר הבא, תגלו כי ישנם סוגים רבים של מתקנים מתנפחים המתאימים גם למבוגרים, ואשר יהוו אטרקציה של ממש וישמשו משפרי מורל מעולים במהלך אירועי חברה וגיבוש עובדים.

השור הזועם במסיבות יום הולדת

מסיבות יום הולדת הם עסק מורכב. על ההורים הטורחים להכין ימים ארוכים קודם ליום האירוע את ההזמנות, הקייטרינג או החטיפים איתם יכבדו את הילדים המגיעים להשתתף בשמחתם של הילדים החוגגים, וגם כמובן, את ההפעלות והמשחקים בהם ישתתפו הילדים המגיעים למסיבה. במאמר הבא, נכיר את האפשרות לשלב במסיבת יום הולדת את אחת האטרקציות המשעשעות והמהנות ביותר לילדים, נוער ואף מבוגרים, האטרקציה המכונה השור הזועם.

ספורט אתגרי עם מתקנים מתנפחים

אם חשבתם שמתקנים מתנפחים מתאימים רק לילדים בני הגיל הרך, סביר להניח שלא הכרתם את התחום הרחב. מתקנים מתנפחים בני הדור החדש מאפשרים לכם להקים פארק שעשועים אטרקטיבי ומלווה בפעילות ספורטיבית מאתגרת המתאימה לילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד! במאמר הבא, ריכזנו עבורכם מספר סוגים של מתקנים מתנפחים המהווים חוויה של ספורט אתגרי מהנה, המשלב בטיחות והנאה.